به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش گله دار در محل بخشداری با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مُهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مُهر، بخشدار و شهردار گله دار و سایر اعضا در محل بخشداری تشکیل گردید. در ابتدای این جلسه رستمی بخشدار گله دار […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش گله دار در محل بخشداری با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مُهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مُهر، بخشدار و شهردار گله دار و سایر اعضا در محل بخشداری تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه رستمی بخشدار گله دار ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی و گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی به اهمیت توجه نمودن به مطالعه و خواندن کتاب در جامعه اشاره و خواستار تشویق همگان برای گسترش فرهنگ کتاب خوانی در جامعه شدند.

در ادامه عبادی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مُهر گزارشی از فعالیت های انجام شده در کتابخانه عمومی الغدیر گله دار و کتابخانه عمومی فال ارائه و همچنین به اعلام برنامه های آن اداره در هفته کتاب در شهرستان و بخش گله دار پرداختند.

همچنین فتحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مُهر نیز به اقدامات انجام شده و نیازهای فرهنگی بخش گله دار اشاره و از خیرین و مسئولین شهری گله دار درخواست واگذاری زمین و ساخت فرهنگ سرا در شهر شدند.

در ادامه شهردار و رئیس شورای شهر گله دار، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گله دار، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار، مسئولین کتابخانه های عمومی گله دار و فال و رئیس دانشگاه پیام نور گله دار نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون مسائل مربوط به کتابخانه بیان و امادگی خود را برای هر گونه همکاری در این زمینه اعلام داشتند.

در این جلسه مقرر شد شهرداری گله دار نیم درصد سهم کتابخانه های عمومی را پرداخت و همچنین اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مُهر پیگیری لازم برای بکار گیری یک نفر جهت شیفت عصر در کتابخانه عمومی الغدیر گله دار از طریق استان بعمل آورد.

تاریخ انتشار مطلب:2018/10/29 - 22:52


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/