به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این جشن با حضور خبرنگاران مجموعه فال نیوز در دفتر این پایگاه خبری برگزار شد. شروع مراسم با قرائت قرآن توسط غلامرضا آبگشا آغاز شد، در ادامه مراسم مدیر مسئول پایگاه خبری فال نیوز، عباس ستایش گو ضمن خوش آمدگویی به خبرنگاران حاضر در جلسه و در ادامه صحبت […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این جشن با حضور خبرنگاران مجموعه فال نیوز در دفتر این پایگاه خبری برگزار شد.

شروع مراسم با قرائت قرآن توسط غلامرضا آبگشا آغاز شد، در ادامه مراسم مدیر مسئول پایگاه خبری فال نیوز، عباس ستایش گو ضمن خوش آمدگویی به خبرنگاران حاضر در جلسه و در ادامه صحبت های خود افزود: رسانه ها قشری تنها ، جفا دیده و مظلوم هستند. و کار کردن در این عرصه از جان مصرف کردن محسوب می شود چرا که باید از زندگی و آسایش خود بگذریم و منتظر قدردانی یک دهم فعالیت خودمان هم نباشیم.

وی افزود: فال نیوز نشان داد که رسانه می تواند در شهرستان مُهر زنده بماند، چرا که همه مردم و مسئولین می گویند سایت های شهرستان پس از راه اندازی بعد از مدتی فعالیت خود را رها میکنند ولی مجموعه فال نیوز نشان داده رسانه در شهرستان مُهر میتوانند به صورت مستمر به فعالیت خود ادامه دهد.

در ادامه این مراسم عیسی ثابت کردار سردبیر فال نیوز عنوان کرد من هم به نوبه خودم جشن پنج سالگی پایگاه خبری فال نیوز را به این مجموعه تبریک عرض میکنم و امیدواریم بتوانیم به سمتی پیش برویم که مشکلات مردمی را بیشتر به گوش مسئولین برسانیم.

در ادامه این دورهمی هر یک از خبرنگاران نظرات خود را در خصوص فعالیت مجموعه فال نیوز عنوان نمودند.

در پایان این مراسم عباس ستایش گو مدیر مسول پایگاه خبری فال نیوز ، با دادن لوح تقدیر و جوایز به تمامی خبرنگاران مجموعه فال نیوز، از آنان تشکر و قدردانی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2018/11/15 - 2:47


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/