به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ با حضور بخشدار، رئیس پلیس پیشگیری از آسیبهای اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان مُهر، فرماندهان نیروی انتظامی و حوزه مقاومت بسیج سپاه بخش گله دار، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا های تابعه، دهیاران، مدیران ادارات و معتمدین بخش در محل بخشداری جلسه ارتقای امنیت اجتماعی و پیشگیری از آسیبهای […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ با حضور بخشدار، رئیس پلیس پیشگیری از آسیبهای اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان مُهر، فرماندهان نیروی انتظامی و حوزه مقاومت بسیج سپاه بخش گله دار، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا های تابعه، دهیاران، مدیران ادارات و معتمدین بخش در محل بخشداری جلسه ارتقای امنیت اجتماعی و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی برگزار گردید.

در این جلسه رستمی بخشدار گله دار ضمن تشکر از زحمات نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی در برقراری و حفظ نظم و امنیت موجود در سطح بخش، مطالبی را در خصوص امنیت در جامعه و توجه به مقوله پیشگیری از آسیبهای اجتماعی برای جلوگیری از بوجود آمدن جرائم بیان نمودند.

در ادامه سرهنگ طاهری نیا رئیس پلیس پیشگیری از آسیبهای اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان مهر به انواع جرائم و آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان اشاره و از مدعوین درخواست نمودند برای داشتن جامعه ای ایمن و سالم پلیس را یاری رسانند. سپس سروان زارعی فرمانده نیروی انتظامی بخش گله دار گزارشی از اقدامات و فعالیتهای انجام شده در یک ماهه گذشته در موضوع امنیت اجتماعی ارائه و خواستار اطلاع رسانی شوراها و دهیاران برای حفاظت از اماکن عمومی و خصوصی و اموال در جلوگیری از سرقت شدند. در ادامه هم کوثری کارشناس بهداشت و روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر نیز مطالبی را در خصوص اعتیاد در جامعه و سایر آسیب های اجتماعی مطرح و خواستار برخورد قانونی با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر شدند.

سپس هر کدام از شرکت کنندگان در این جلسه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون موضوع جلسه مطرح و اعلام آمادگی نمودند در راستای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و ارتقای امنیت اجتماعی همکاری کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2018/12/03 - 13:11


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/