خبرنگار؛ غلامرضا آبگشا به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ آیین وحدت آفرین جمعه با حضور مردم خداجوی منطقه گله دار به امامت حجت الاسلام و المسلمین سید احمد علوی فالی در مسجد جامع المهدی (عج) اقامه شد. وی در خطبه اول ضمن سفارش به تقوای الهی سه ویژگی عبادت مخلصانه برای خدا؛ عدم سازش و […]

خبرنگار؛ غلامرضا آبگشا

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ آیین وحدت آفرین جمعه با حضور مردم خداجوی منطقه گله دار به امامت حجت الاسلام و المسلمین سید احمد علوی فالی در مسجد جامع المهدی (عج) اقامه شد.

وی در خطبه اول ضمن سفارش به تقوای الهی سه ویژگی عبادت مخلصانه برای خدا؛ عدم سازش و کنار آمدن با طاغوت و همراهی با محرومین و خدمت رسانی به جامعه را از خصوصیات ائمه معصومین علیهم السلام برشمرد و خواستار وفق زندگی خود بر اساس منش امامان معصوم و پرهیز از هرگونه بهانه جویی خصوصا انجام تکالیف و عبادات شد.

ایشان پرهیزکاری، تلاش و کوشش در راه خدا، امانتداری، سجده های طولانی‌، نیک رفتاری با همسایگان، جلب دوستی با اهل بیت‌، ذکر مداوم الهی‌، یاد آوری مرگ، تلاوت قرآن و صلوات و درود بر محمد و خاندان پاکش را در کلام امام حسن عسکری علیه السلام بیان و خواستار عملی نمودن توصیه ها ی این امام همام شد.

خطیب جمعه گله دار در خطبه دوم با سفارش دوباره به تقوای الهی به ولادت باسعادت امام حسن عسکری علیه السلام و وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها اشاره و ضمن بزرگداشت پیوند وحدت حوزه و دانشگاه یاد و خاطره شهید مفتح را گرامی داشت.

ایشان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر دشمنی دیرینه آمریکا با ملت ایران و تبلیغات گسترده معاندان نظام برای ایجاد شکاف، هرج و مرج و فتنه گری و تابستات داغ را یادآور ساخت و با بیان تابستانی آرام از منظر رهبر معظم انقلاب اظهار داشت روحیه انقلابی، پایبند بودن به ارزشها، پیروی از ولایت، نجابت‌، اصالت، و شجاعت مردم جلوی فتنه ها را گرفته است.

امام جمعه گله دار در ادامه ضمن انتقاد به تخریب برخی زمین ها در محدوده بالای شهر گله دار اظهار داشت آنچه اهمیت دارد موضوع امنیت است و بایستی قبل از تخریب اطلاع رسانی انجام و حداقل برخی مسولان شهر مطلع شده تا روند حل مشکل بهتر مدیریت می شد.

حجت الاسلام علوی در ادامه با بیان خطای صورت گرفته در تخریب به معرفی مسببین آن تاکید نمود و افزود در کنار این کوخها زمین و کاخهایی مربوط به افرادی است که خواستار اسامی آنها هستیم و باید اسامی آنها توسط مسولین شفاف سازی شود چرا که زمین های مربوطه متعلق به همین مردم است.

ایشان سپس به برگزاری جلسه جاده مواصلاتی کلوپو ضمن تقدیر از نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی در پیگیری این امر خاطر نشان ساخت باز شدن این راه خدمت به کل منطقه بوده لذا تنور داغ این خواسته و این مطالبه همواره باید داغ تگه داشته شود.

امام جمعه گله دار در پایان خطبه با توجه به وضعیت عمومی جامعه اظهار امیدواری نمود؛ دولتمردان در حل مشکلات معیشتی، اقتصادی و اجتماعی مردم کوشا باشند لذا یک فرد انقلابی، صادق، متعهد و ارزشی مورد حمایت و محبوب ماست.

تاریخ انتشار مطلب:2018/12/14 - 12:45


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/