به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ در این دیدار که با حضور مهندس شاکرمی معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت عبدالرضا روحی دبیر خانه کارگر شهرستان لامرد بیان داشتنند: بیکاری یک معضل است اما ایجاد اشتغال و اعتماد به جوانان می‌تواند نتیجه‌ای مؤثر در کمرنگ کردن این معضل داشته باشد. […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ در این دیدار که با حضور مهندس شاکرمی معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت عبدالرضا روحی دبیر خانه کارگر شهرستان لامرد بیان داشتنند: بیکاری یک معضل است اما ایجاد اشتغال و اعتماد به جوانان می‌تواند نتیجه‌ای مؤثر در کمرنگ کردن این معضل داشته باشد.

روحی ادامه داد: هرچند که جوانان تنها زخم خورده اقتصاد بیمار نیستند و بخش اعظمی از مردم در سنین بالای ۴۰ سال هم بیکاری را تجربه کرده و با آن درگیر هستند که این قشر با توجه به داشتن همسر و فرزند فشار مضاعفی را باید تحمل کنند.

عبدالرضا روحی دبیر خانه کارگر شهرستان لامرد در ادامه بیان کردند
با توجه به دلایل اقتصادی کشور ناتوانی در تامین معیشت خانواده توسط کارگران هر روز بیشتر میشود و نگرانی بزرگی رو در جامعه کارگری ایجاد کرده است، به جرات میتوان گفت که خیلی از خانواده های کارگر در سفره خود شاید ماهی یکبار هم از نعمت گوشت بی بهره باشند و این فاصله زیاد موجب خیلی از مسایل اجتماعی گردیده است.

وی ضمن ارائه گزارش از وضعیت کارگری در دو شهرستان لامرد و مُهر گفتند، خوشبختانه منطقه ویژه اقتصادی لامرد روی خوش را به منطقه بازگردانده است ولی متاسفانه مدیران غیربومی در حوزه مدیریت مشکلات را بیشتر کرده و در این خصوص بیشتر از اینکه ظابطه بند شوند بر اساس رابطه نسبت به جذب نیرو اقدام میکنند که انتظار بحق جامعه کارگری این هست که اداره کار منطقه ویژه نتوانسته انتظارات جامعه را برآورده نماید و درخواست رسیدگی بیشتر و نظارت بهتر هستیم، تا نگرانی ها را کاهش دهیم.

در ادامه مهندس شاکرمی از حضور دبیر خانه کارگر شهرستان لامرد بابت حضور در تهران و ترتیب جلسه تشکر نمودند و دستوراتی را به معاونین خود صادر کردند.

تاریخ انتشار مطلب:2018/12/30 - 8:42


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/