به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ به منظور گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و برنامه ریزی بهتر در برگزاری هر چه با شکوهتر ایام الله دهه مبارکه فجر جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بخش گله دار در محل بخشداری گله دار با حضور کلیه اعضا تشکیل گردید. در این جلسه رستمی […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ به منظور گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و برنامه ریزی بهتر در برگزاری هر چه با شکوهتر ایام الله دهه مبارکه فجر جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بخش گله دار در محل بخشداری گله دار با حضور کلیه اعضا تشکیل گردید.

در این جلسه رستمی بخشدار گله دار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیان گذار و معمار انقلاب امام خمینی (ره) و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و بیان دست آوردهای این نظام در طول چهل سال گذشته و خدماتی که در منطقه انجام شده است بر مردمی کردن جشن های پیروزی انقلاب وبیان این خدمات برای نسل جوان تاکید نمودند.

در ادامه حجه الاسلام والمسلمین قاسمیان امام جمعه موقت گله دار، شیخ هاشم صدیقی خطیب جمعه اهل سنت شهر گله دار و برخی از مدیران ادارات بخش، دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهر و روستاهای تابعه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون موضوع جلسه مطرح و اعلام آمادگی نمودند در جشن های پیروزی انقلاب و برنامه های ایام الله دهه مبارکه فجر حضور داشته و در مناسبت ها و مراسمات دست آوردهای این نظام در طول چهل سال گذشته در کشور و منطقه را برای مردم باز گو خواهند نمود. و بر مردمی نمودن برنامه های دهه فجر تاکید نمودند.

مقرر شد مدیران ادارات و دهیاران پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی در دهه فجر را برای برنامه ریزی بعدی به بخشداری ارائه دهند.

در حاشیه این جلسه علوی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مُهر و موسوی از شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان پیرامون فعالیت این شرکت تعاونی و برنامه های اتی گزارشی ارائه و از همگان برای خرید سهام از این شرکت تاکید کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/01/06 - 14:54


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/