به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار، بخشدار، شهردار، خطیب نماز جمعه اهل سنت و جمعی از مسئولین بخش گله دار با حضور در مرکز جامع سلامت شهر گله دار از خدمات و زحمات پرستاران این مرکز تقدیر و تشکر نمودند. در این […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار، بخشدار، شهردار، خطیب نماز جمعه اهل سنت و جمعی از مسئولین بخش گله دار با حضور در مرکز جامع سلامت شهر گله دار از خدمات و زحمات پرستاران این مرکز تقدیر و تشکر نمودند.

در این دیدار، رستمی بخشدار گله دار، شیخ منصور حسینی مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت شهر گله دار و خطیب نماز جمعه و کوثری عضو شورای اسلامی شهر گله دار ضمن تبریک روز پرستار به پرستاران و پرسنل این مرکز و گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت زینب کبری از زحمات طاقت فرسای پرستاران تجلیل نمودند.

در ادامه التفاتی مدیر این مرکز، همچنین یکی از پرستاران و پزشکان مرکز، عمده مشکلات موجود را بیان و خواستار پیگیری و رفع مشکلات توسط مسئولین شدند.

در پایان مقرر گردید به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان بخش، جلسه ای با سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مُهر منعقد گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/01/13 - 10:45


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/