فرمانده سپاه مهر گفت: هشت سال جنگ تحمیلی همه مردم به ویژه خانواده معظم شهدا ایثارگران جانبازان و آزادگان با تمام توان ایستادند اما الان جنگ تمام عیار اقتصادی است مسئولین باید تلاش خود را چندین برابر کنند و مردم هم پا به پای مسئولین جلو بروند تا از این وضعیتی که پیش آمده عبور […]

فرمانده سپاه مهر گفت: هشت سال جنگ تحمیلی همه مردم به ویژه خانواده معظم شهدا ایثارگران جانبازان و آزادگان با تمام توان ایستادند اما الان جنگ تمام عیار اقتصادی است مسئولین باید تلاش خود را چندین برابر کنند و مردم هم پا به پای مسئولین جلو بروند تا از این وضعیتی که پیش آمده عبور کنیم و قطعاً هم خواهیم گذشت.

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ سرهنگ دوم پاسدار عباس رضایی در مراسم زنگ انقلاب که صبح دیروز در مدرسه دارالفنون شهر مهر برگزار شده بود بیان داشت: ما امروز چهلمین سالگرد این انقلاب را جشن گرفته ایم و افتخار می‌کنیم که با اقتدار، عزت و صلابت چهل سال را پشت سر گذاشتیم و تا ظهور حضرت مهدی (عج) این انقلاب ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: مهمترین هدف انقلاب اسلامی امر به معروف و نهی از منکر است و خیلی ها در سراسر کشور این واجب را فراموش کرده اند و امروز پس از گذشت چهل سال از عمر انقلاب بسیاری از معروف هایی که لازمه سبك زندگی اسلامي است به فراموشی سپرده شده و منکراتی که شایسته یک مسلمان نیست رایج شده است.
رضایی گفت: همه باید دست به دست هم دهیم تا معروف های ترک شده را احیا کنیم و منکرات رایج را محو کرده و یک سبک زندگی اسلامی را ترویج کنند.

فرمانده سپاه مهر در ادامه با بیان اینکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند “معروفی بالاتر از ایجاد و حفظ نظام اسلامی نیست” و حضرت امام(ره) فرمودند: “حفظ نظام اسلامی از حفظ جان امام زمان بالاتر است”، اظهار داشت: این سخن برای خیلی‌ها قابل هضم نبود، همه شما می دانید که ظهور امام زمان (عج) بستر و زمینه می‌خواهد و علما و مراجع عظام تقلید بر این نکته صحه گذاشته‌اند که انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) است و هرکس در این راه تلاش کند آمر به معروف است.

وی تأکید کرد: قطعاً در راه اعتلای نظام سختی هایی وجود دارد هشت سال جنگ تحمیلی همه مردم به ویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان با تمام توان ایستادند اما الان جنگ تمام عیار اقتصادی است مسئولین باید تلاش خود را چندین برابر کنند و مردم هم پا به پای مسئولین جلو بروند تا از این وضعیتی که پیش آمده عبور کنیم و قطعاً هم خواهیم گذشت.
سرهنگ دوم پاسدار عباس رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهر صحبت های پایانی خود بیان داشت: در کنار تحصیل علم و دانش کسب معرفت دینی لازمه کار هر دانش آموز و دانشجو است و این دو لازم و ملزوم یکدیگر هستند و انسان را به سر منزل مقصود خواهند رساند.

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/02/03 - 8:06


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/