به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ داریوش حیدری رئیس دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد لامرد در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در جمع اعضای خانه کارگر و والدین مهد و پیش دبستانی نگین شهر خانه کارگر بیان داشتند: باید منبعد نگاهمان به گذشته و امید به آینده داشته باشیم. وی ضمن تبریک چهلمین سالگرد […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ داریوش حیدری رئیس دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد لامرد در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در جمع اعضای خانه کارگر و والدین مهد و پیش دبستانی نگین شهر خانه کارگر بیان داشتند: باید منبعد نگاهمان به گذشته و امید به آینده داشته باشیم.

وی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و نقش اثرگذار کارگران در این انقلاب از کارگران به عنوان ستون فقرات این نظام یاد کردند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد لامرد از نقش مسؤل خانه کارگر لامرد در خصوص پیگیری استقرار این واحد دانشگاهی تشکر نمود و از مسولین شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خواستار ارتقا این مرکز شد.

وی گزارشی مشروح از این مرکز ارایه داد و بیان داشتند، این مرکز تا امروز حدود 140 دانشجو را فارغ التحصیل کرده و خوشحالیم که همه این دانشجویان اشتغال بکار دارند و این هم به دلیل اینکه این مرکز هم علمی است و هم کاربردی پس نیاز هست که همه شما میهمانان عزیز مبلغ این مرکز در جمع خانواده و دوستان باشید.

تاریخ انتشار مطلب:2019/02/08 - 10:25


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/