رئیس بهزیستی شهرستان مهر در مراسمی که به همین مناسبت در محل روستا مهد مذکور برگزار شد گفت: همزمان با دهه فجر روستا مهد الفبای زندگی در روستای کارون بخش گله دار افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری فال نیوز، عبدالله محمدی رئیس بهزیستی شهرستان مهر گفت: همزمان با دهه فجر و گرامی داشت چهلمین […]

رئیس بهزیستی شهرستان مهر در مراسمی که به همین مناسبت در محل روستا مهد مذکور برگزار شد گفت: همزمان با دهه فجر روستا مهد الفبای زندگی در روستای کارون بخش گله دار افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز، عبدالله محمدی رئیس بهزیستی شهرستان مهر گفت: همزمان با دهه فجر و گرامی داشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی روستا مهد الفبای زندگی در روستای کارون افتتاح و راه اندازی گردید.

وی اهدف سازمان بهزیستی از ایجاد روستامهدها را بیان کرد و افزود: گسترش و توسعه و ترویج دامنه فعالیت مهدهای کودک در روستاهای فاقد امکانات مهدهای کودک، آماده سازی کودکان روستایی برای دوره آموزش رسمی، کمک به برقراری عدالت اجتماعی و کاهش فقر در سطح جامعه و رفع تبعیض منطقه ای بین شهر و روستا، کمک به ایجاد فرصتهای شغلی در نقاط روستایی و کمک به جلوگیری از آسیب های اجتماعی ازجمله اهداف تشکیل روستا مهدها محسوب می شوند.

محمدی در ادامه افزود: مهمترین سرمایه های هر کشوری کودکان آن کشور هستند و لذا امر تعلیم و تربیت کودکان بسیار مهم است.

رئیس بهزیستی شهرستان مهر ادامه داد: مهم‌ترین فعالیت‌های این مهدکودک‌ها آموزشهای غیر رسمی و غیر مستقیم، یادگیری مفاهیم دینی و آموزش نماز به کودکان است.

وی گفت: در شهرستان مهر ۲۵ مهدکودک وجود دارد که ۱۸ مورد آن روستایی و بقیه شهری هستند.

در این مراسم رئیس و معاون و کارشناسان اداره آموزش و پرورش گله دار نیز حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/02/15 - 14:15


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/