در دومین جلسه مشترک بهزیستی و بانکهای عامل سامانه کارا مطرح شد آمادگی بانکهای عامل برای پرداخت تسهیلات طرحهای اشتغال روستایی و عشایری به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ دومین جلسه مشترک بهزیستی با مدیران بانک های عامل سامانه کارا به میزبانی بهزیستی مُهر برگزار شد. عبدالله محمدی رئیس بهزیستی شهرستان مُهر در ابتدای این […]

در دومین جلسه مشترک بهزیستی و بانکهای عامل سامانه کارا مطرح شد

آمادگی بانکهای عامل برای پرداخت تسهیلات طرحهای اشتغال روستایی و عشایری

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ دومین جلسه مشترک بهزیستی با مدیران بانک های عامل سامانه کارا به میزبانی بهزیستی مُهر برگزار شد.

عبدالله محمدی رئیس بهزیستی شهرستان مُهر در ابتدای این جلسه اظهار داشت: انتظار میرود بانکهای عامل بیشترین همکاری در جهت پرداخت تسهیلات تصویب شده به مددجویان را با آسان ترین شرائط به عمل آورند.

محمدی با تاکید براینکه سامانه کارا همچنان برای ثبت طرحهای روستایی و عشایری مددجویان بهزیستی باز است خاطر نشان کرد: با تکیه بر تلاش پرسنل خدوم و پیگیری های همکاران بهزیستی شهرستان مُهر در سامانه کارا وضعیت مطلوبی در سطح استان دارد و تا کنون بیش از یکصد و پنجاه طرح در این سامانه به ثبت رسیده است.

در ادامه جلسه تعداد ۱۲ طرح مصوب با ارزش نه میلیارد ریال مورد بررسی قرار گرفت.

لازم است در این جلسه روسای بانکهای توسعه و تعاون، کشاورزی، پست بانک و صندوق کار آفرینی امید به بیان دیدگاهها و نیز شرایط و مقررات بانکی در خصوص پرداخت تسهیلات سامانه کارا به متقاضیان پرداختند.

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/02/19 - 5:43


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/