به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ به منظور برنامه ریزی در برگزاری هر چه مناسبت تر آیین معنوی اعتکاف در بخش گله دار جلسه ای در محل بخشداری با حضور مدیران ادارات خدمات رسان و فرهنگی، دهیاران و شوراهای اسلامی و جمعی از خواهران و برادران علاقه مند به این مراسم تشکیل گردید. در ابتدای […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ به منظور برنامه ریزی در برگزاری هر چه مناسبت تر آیین معنوی اعتکاف در بخش گله دار جلسه ای در محل بخشداری با حضور مدیران ادارات خدمات رسان و فرهنگی، دهیاران و شوراهای اسلامی و جمعی از خواهران و برادران علاقه مند به این مراسم تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه رستمی بخشدار گله دار ضمن بیان ضرورت و اهمیت پرداختن به برنامه های مذهبی و دینی و خودسازی درون از جمله اعتکاف بر همکاری کلیه دستگاههای اجرایی و دهیاریها و شوراها برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در بخش گله دار تاکید نمودند.

بخشدار گله دار از مدعوین و مردم برای همکاری در برگزاری همایش تجلیل از قاریان، حافظان و نخبگان قرآنی که در نیمه دوم اسفندماه در گله دار به همت اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار صورت میگیرد تاکید نمودند.

در ادامه حجة الاسلام والمسلمین قاسمیان امام جمعه موقت گله دار و رئیس تبلیغات اسلامی گله دار نیز برنامه هایی که برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در بخش گله دار دارند را تشریح و خواستار مشارکت همگان در برگزاری اعتکاف و اطلاع رسانی خوب برای حضور اقشار مختلف مردم در این برنامه ها شدند.

سپس هر یک از مدعوین نقطه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون اعتکاف بیان و برای برگزاری هرچه باشکوه تر آن در شهر گله دار و روستاهای تابعه بخش اعلام آمادگی کردند.

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/03/04 - 13:53


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/