عکاس: عباس دوکارد فاطمه قنبری به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم با حضور استاد دکتر احمد سلامی بنیانگذار کانگ فو توآ21 کشور، مسئولین شهرستانی و محلی، ورزشکاران و ورزش دوستان اعم از خواهران و برادران برگزار شد. پس از تلاوت قرآن کریم و نواختن سرود ملی، طاهری دبیر کانگ فو توآ21 شهر گله […]

عکاس:
عباس دوکارد
فاطمه قنبری

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم با حضور استاد دکتر احمد سلامی بنیانگذار کانگ فو توآ21 کشور، مسئولین شهرستانی و محلی، ورزشکاران و ورزش دوستان اعم از خواهران و برادران برگزار شد.

پس از تلاوت قرآن کریم و نواختن سرود ملی، طاهری دبیر کانگ فو توآ21 شهر گله دار ضمن عرض خوش آمدگویی و به روند اجرای برنامه ها پرداخت.

ایشان افزودن ورزش واقعی اصولی باید اخلاق را با خود به همراه داشته باشد، ورزش باید طوری باشد که روان آدمی را ثیقل دهد.

در ادامه ضمن اجرای حرکات نمایشی توسط تیم کانگ فو توآ، دکتر رزاقی لزومه توجه مردم به ورزش سخنانی ایراد نمودند و در مورد مفاصل و رباط بدن نکاتی را برای حضار بیان نمودند.

در این مراسم امینی ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران این رشته ورزشی، در مورد سازمان های مردم نهاد سخنانی ایراد نمودند.

ایشان افزود، مبانی فکری سازمان های مردم نهاد، انسان دوستانه و پشتوانه ای است برای مردم و دولت

در پایان استاد دکتر سلامی با تشکر از مسئولین و همه کسانی که به این ورزش کمک میکنند بیان کرد باید به مردم بها داد و ریشه نابهنجاری و آسیب های اجتماعی در جامعه پیدا کرد و در صدد این مشکلات برآمد.

سلامی بیان کرد، مسئولین اگر میخواهند ریشه این مشکلات را بیابند باید بدوند و همه خواستار این باشند که این مسائل در جامعه بخصوص نوجوانان و جوانان کم شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/03/07 - 22:29


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/