به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم که با حضور جعفری ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار، کارشناسان امور تربیتی اداره، حجت الاسلام والمسلمین شیخ ادریس فاطمی نیا و اولیا دانش آموزان در کانون شهید مظاهری شهر گله دار برگزار شد. در این مراسم پس از تلاوت کلام الله مجید و اجرای […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم که با حضور جعفری ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار، کارشناسان امور تربیتی اداره، حجت الاسلام والمسلمین شیخ ادریس فاطمی نیا و اولیا دانش آموزان در کانون شهید مظاهری شهر گله دار برگزار شد.

در این مراسم پس از تلاوت کلام الله مجید و اجرای زیبای گروه سرود، جعفری ریاست اداره آموزش و پرورش ضمن تشکر از مربیان و معلمان این آموزشگاه به قداست ماه رجب پرداختند.

ایشان سخنانی در باب نماز و حضور دانش آموزان در نماز جماعت و مساجد بیان کردند.

در ادامه جعفری گفت اولیا و معلمان الگو هستند برای همه دانش آموزان چه در مسائل دینی و چه دیگر مسائل لذا باید این امانت داران در پرورش هر چه شایسته دانش آموزان گام بردارند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین شیخ ادریس فاطمی نیا ضمن کمال تشکر از کلیه دبیران این آموزشگاه در مورد یاد دادن نماز و محبت به اهلبیت سخنانی ایراد نمودند.

فاطمی نیا افزود باید جایگاه فرزند را در خانواده حفظ کرد و به نظرات و حرف زدن آنها اهمیت داد.

ایشان خاطر نشان کرد خانواده و معلمین بهترین کسانی هستن که میتوانند امر به معروف انجام دهند.

شایان ذکر است این مراسم با جشن تولد یکی از دانش آموزان و اهدا جوایز به این نوگلان پایان یافت.
با تشکر از کارکنان دبستان ایمان فال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/03/11 - 10:24


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/