به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ با حضور سرهنگ طاهری نیا رئیس پلیس پیشگیری و عملیات نیروی انتظامی شهرستان مُهر، بخشدار گله دار، امام جمعه موقت گله دار، امام جمعه اهل سنت محله دهنو گله دار، فرماندهی انتظامی بخش گله دار، جانشین حوزه مقاومت بسیج گله دار، فرمانده گردان امام حسین (ع) شهرستان مُهر مستقر […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ با حضور سرهنگ طاهری نیا رئیس پلیس پیشگیری و عملیات نیروی انتظامی شهرستان مُهر، بخشدار گله دار، امام جمعه موقت گله دار، امام جمعه اهل سنت محله دهنو گله دار، فرماندهی انتظامی بخش گله دار، جانشین حوزه مقاومت بسیج گله دار، فرمانده گردان امام حسین (ع) شهرستان مُهر مستقر در گله دار، مدیران دستگاههای اجرایی بخش، دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا های تابعه جلسه پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی و ارتقای امنیت در جامعه درمحل بخشداری گله دار برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه رستمی بخشدار گله دار ضمن تبریک سال نو و تشکر از خدمات و زحمات پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی، نیروهای امنیتی، بسیج و سپاه در برقراری و حفظ نظم و امنیت در بخش بر اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و جرائم در جامعه تاکید نمودند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین قاسمیان امام جمعه موقت گله دار و شیخ مصطفی مرادی امام جمعه اهل سنت محله دهنو گله دار به اهمیت و نقش امنیت در جامعه اشاره و از همگان در خواست نمودند تا جهت حفظ و برقراری امنیت با نیروهای نظامی و انتظامی همکاری کنند.

سپس سرهنگ طاهری نیا رئیس پلیس پیشگیری و عملیات نیروی انتظامی شهرستان مُهر به موضوع مقوله امنیت در جامعه اشاره و از همگان برای ارتقای امنیت اجتماعی درخواست نمودند تا با پلیس همکاری کنند.

ایشان مطالبی پیرامون اسکان مهمانان نوروزی در شهرستان و بخش، چهارشنبه سوری، حفاظت از اماکن دولتی، عمومی و خصوصی برای جلوگیری از سرقت بویژه در ایام عید و همکاری ادارات خدمات رسان در ایام نوروز اشاره نمودند.

در ادامه هر یک از حاضرین در جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون‌‌ جلوگیری از سرقت و آسیب های اجتماعی و سایر جرائم بیان و آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در این زمینه اعلام داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/03/17 - 16:16


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/