به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش گله دار با حضور اعضا در محل بخشداری تشکیل جلسه داد. در ابتدای این جلسه رستمی بخشدار گله دار ضمن خیر مقدم به حاضران در جلسه و تبریک سال نو به اهمیت توجه به مقوله کتاب و کتابخوانی و همکاری اعضا برای رفع […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش گله دار با حضور اعضا در محل بخشداری تشکیل جلسه داد.

در ابتدای این جلسه رستمی بخشدار گله دار ضمن خیر مقدم به حاضران در جلسه و تبریک سال نو به اهمیت توجه به مقوله کتاب و کتابخوانی و همکاری اعضا برای رفع مشکلات کتابخانه‌های الغدیر گله دار و فال تاکید نمودند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین قاسمیان امام جمعه موقت گله دار نیز مطالبی پیرامون علم و دانش و گسترش ان در جامعه بیان کردند.

سپس عبادی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان مُهر اقدامات انجام شده در کتابخانه عمومی الغدیر گله دار و کتابخانه عمومی فال راتشریح و عمده مشکلات موجود را بیان کرد.

در ادامه هر یک از مدعوین نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و اعلام آمادگی نمودند در راستای رفع مشکلات کتابخانه‌های عمومی بخش همکاری کنند.

در پایان مقرر گردید شهرداری گله دار نسبت به پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه عمومی الغدیر گله دار اقدام لازم بعمل آورد. و همچنین نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان پیگیری لازم برای رفع مشکلات کتابخانه‌ عمومی فال بعمل آورد.

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/03/17 - 15:46


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/