به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم با حضور جعفری ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار،رستمی بخشدار گله دار، موسوی بخشدار اسیر، شیخ منصور حسینی مدیر علوم دینی اهل سنت گله‌دار، جام جانشین فرمانده سپاه امام علی(ع) گله دار، حجه الاسلام والمسلمین شیخ حسین قاسمیان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و امام جمعه […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم با حضور جعفری ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار،رستمی بخشدار گله دار، موسوی بخشدار اسیر، شیخ منصور حسینی مدیر علوم دینی اهل سنت گله‌دار، جام جانشین فرمانده سپاه امام علی(ع) گله دار، حجه الاسلام والمسلمین شیخ حسین قاسمیان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و امام جمعه موقت گله دار، اعضای شورا شهر گله دار، کارشناسان امور تربیتی اداره آموزش و پرورش و دانش آموزان و مردم شهر گله دار اعم از برادران و خواهران در کانون شهید مظاهری شهر گله دار برگزار شد.

در این مراسم جعفری ضمن عرض تسلیت به خانواده این مرد بزرگ و عرض خیرمقدم به کارهای بزرگ این خیر اشاره کردند.

ایشان افزودن که راستگو در قلب مردم جا دارد و هیچ وقت نمیمیرد و تا زمانی که دانش آموزان در این مدارس که با همت این خیر بزرگ ساخته شده درس میخوانند ثوابی به مرحوم راستگو می رسد.

در ادامه حسینی ضمن تسلیت به فرزندان و خانواده این مرحوم سخن خود را اینگونه آغاز کرد که چه خوب است انسان با توشه خوب راهی سفر آخرت شود.

ایشان بیان کردند مردم و خیرین در ایران در این فکر هستند که هم برای خودشان خیری داشته باشند و هم به آیات خداوند عزوجل توجه و عمل نمایند.

در پایان رستمی بخشدار گله دار و قاسمیان امام جمعه موقت گله دار ضمن عرض تسلیت به خانواده این مرحوم سخنانی در باب کار خیر ثواب این اعمال در نزد خداوند تبارک تعالی بیان داشتند.

این بزرگواران افزودند بندگان صالح خدا هیچ وقت دنبال اسم و رسم نیستن و صرفا کارهای خود را برای رضای خدا انجام میدهند. و خوشا به حال کسانی که بعد رفتن از این دنیا نام نیک از آنان به یادگار بماند.

شایان ذکر هست مدرسه دبستان راستگو شهر گله دار، دبیرستان دخترانه قاضی گله دار و مدرسه استثنایی پدر و مادر از کارهای نیک این خیر بزرگ می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/04/14 - 13:18


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/