به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن و معارف اسلامی مرحله مقدماتی به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان مهر با شرکت دانش آموزان قرآنی دختر و پسر از مناطق اشکنان، علامرودشت، لامرد، مهر و گله دار در مورخه ۹۸/۰۲/۱۱ در شهر مهر برگزار گردید. این رویداد بزرگ قرآنی با حضور […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن و معارف اسلامی مرحله مقدماتی به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان مهر با شرکت دانش آموزان قرآنی دختر و پسر از مناطق اشکنان، علامرودشت، لامرد، مهر و گله دار در مورخه ۹۸/۰۲/۱۱ در شهر مهر برگزار گردید.

این رویداد بزرگ قرآنی با حضور حجت الاسلام شاکر امام جمعه شهرستان مهر، موسوی فرماندار شهرستان مهر، معاونین فرمانداری، بخشدار مرکزی شهر مهر و گله دار، رؤسای اداره آموزش و پرورش مهر، گله دار، لامرد‌، علامرودشت ‌اشکنان، آذرپیکان نماینده اداره کل آموزش و پرورش فارس و حضور فعال 600 دانش آموز از مناطق پنج گانه در رشته های قرائت، حفظ، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، انشاء نماز، مداحی و اذان با استقبال مردم فهیم شهرستان مهر، دانش آموزان، فرهنگیان و مسئولین شهر مهر از میدان گاز به سمت میدان معلم صورت گرفت و سپس دانش آموزان پسر، در مدارس امام باقر و امام صادق و دانش آموزان دختر در مدارس سکینه بنت الحسین(ع) و مدرسه هدایت شهر مهر برگزار شد.

گفتنی است؛ در عصر روز چهارشنبه ۹۸/۰۲/۱۱مسابقات اختتامیه جهت معرفی نفرات برتر مسابقات در رشته های مختلف قرآنی برگزار شد.

در این برنامه با صدای دلنشین قاریان کلام وحی و قدردانی از همه کسانی که بانی این مراسم بزرگ بودند، اعم از ریاست و معاونین و… که در این مراسم حضور داشتند تندیس هایی را به رسم یاد بود اهدا کردند.

شایان ذکر است مسابقات بین دانش آموزان مناطق شرکت کننده در مقاطع متوسطه اول و دوم با استقبال و نظم خاصی شروع و خاتمه یافت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/05/01 - 23:27


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/