به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ به منظور هماهنگی و برنامه ریزی در برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی ره در بخش گله دار جلسه ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ره بخش با حضور ائمه جمعه، مدیران ادارات، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ به منظور هماهنگی و برنامه ریزی در برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی ره در بخش گله دار جلسه ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ره بخش با حضور ائمه جمعه، مدیران ادارات، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا های تابعه بخش در محل بخشداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رستمی بخشدار گله دار ضمن بیان شخصیت امام راحل، اندیشه های ایشان و نقشی که در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند اشاره و از مردم و مسئولین درخواست نمودند تا در هر چه باشکوه تر برگزار نمودن مراسمات ارتحال حضرت امام در شهر گله دار و روستای تابعه بخش همکاری و حضور حداکثری داشته باشند.

سپس شیخ مصطفی نوری امام جمعه اهل سنت شهر گله دار و حجه الاسلام شیخ حسین قاسمیان امام جمعه موقت گله دار مطالبی را پیرامون حضرت امام خمینی ره بیان و خواستار حضور اقشار مختلف مردم در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام شدند.

در ادامه هر یک از مدعوین نقطه نظرات و پیشنهادات خود را جهت هرچه باشکوه تر برگزار نمودن مراسمات ارتحال حضرت امام در شهر گله دار و روستاهای تابعه بخش بیان و آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در این زمینه اعلام داشتند.

در این جلسه همچنین در خصوص گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس، قیام خونین ۱۵خرداد و برگزاری نماز عید فطر در شهر گله دار و روستاهای تابعه بخش نیز تصمیم گیری شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/05/18 - 13:36


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/