ایمان خورشیدی که فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۴ از شهر شیراز و با فیلم مسافران دلباخته شروع کرد ، به روند روبه رشد خود ادامه میدهد. این هنرمند جوان که متولد سال ۱۳۶۴ میباشد پس از حضور موفق در چندین فیلم تلویزیونی و سینمایی در کنار حرفه بازیگری به تهیه کنندگی میپردازد . […]

ایمان خورشیدی که فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۴ از شهر شیراز و با فیلم مسافران دلباخته شروع کرد ، به روند روبه رشد خود ادامه میدهد.

این هنرمند جوان که متولد سال ۱۳۶۴ میباشد پس از حضور موفق در چندین فیلم تلویزیونی و سینمایی در کنار حرفه بازیگری به تهیه کنندگی میپردازد .

وی که چندین سال به عنوان نماینده تهیه کنندگان از جمله خانم فاطیما علیکردی فعالیت داشت از سال ۱۳۹۸ با سریال تلویزیونی خوش و بش که سی دو قسمت است وارد عرصه تهیه کنندگی شد.

شایان ذکر است ایمان خورشیدی مالک گروه فیلمسازی ایمان فیلم که یکی از موفق ترین و پرکارترین گروه های فیلمسازیست میباشد و مدرس بازیگری مرحله مقدماتی بازیگری جلو دوربین است که زیر نظر انجمن سینمای بازیگران ایران و سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی به تدریس میپردازد.

ایمان خورشیدی بازیگر طناز لهجه ها و گویش هاست و پس از حضور در چندین فیلم در نقش های کاراکتر خارجی و مسیحی و غیره در فیلم های دلباخته ،عشق پنهان و غیره با حضور در نقش های اجتماعی از جمله کاراکتر معلم روستایی در فیلم تلویزیونی شهد تلخ و نقش یک روح در فیلم سرنوشت بدخط و نقش خادم حضرت شاهچراغ و چند حضور دیگر بالاخره با حضور در فیلم سینمایی رد مرز محصول مشترک کشور ایران و افغانستان و چند سریال تلویزیونی دفاع مقدسی از جمله بخوان بنام عشق و غیره با سریال تلویزیونی خوش و بش که ویژه برنامه لهجه ها و گویش هاست و در شهرهای مختلف کشورمان تولید میگردد در نقش های طنز لهجه و گویش ایفای نقش میکند.

ایمان خورشیدی با بازی در بیش از ده لهجه و گویش و زبان از جمله ، تورکی آذری ، ترکی قشقایی ، گیلکی ، خراسانی ، فسایی ، افغانی ، لری بختیاری و غیره یکی از موفق ترین بازیگران در زمینه لهجه و گویش است .

ایمان خورشیدی پرطرفدارترین بازیگر شیرازیست که در اقسا نقاط کشور طرفداران خود را دارد و یکی از پرطرفدارترین بازیگران در فضای مجازیست که در هر فضایی گوشه هایی از بازیهای زیبای طنز او به نمایش گذاشته شده است.

ایمان خورشیدی که متولد هفتم تیرماه در شیراز و از پدری آذری و مادری شیرازیست ساکن شهر آستارا در اردبیل است و با هنرمندی و ایفای نقش در بیش از پانزده فیلم و سریال همینک مشغول ساخت دو سریال تلویزیونی سی و دو قسمتی و بیست قسمتی بنام های خوش و بش و مجموعه تلویزیونی خل و چل هاست .که هم در عرصه بازیگری و بازیگردانی و دستیار یک و برنامه ریزی و هم تهیه و تولید فعالیت دارد و یکی از فعالترین هنرمندان این روزهای تلویزیون است.

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/06/11 - 12:03


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/