به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهر در محل اداره بهزیستی مهر برگزار گردید. در ابتدای جلسه سیدعلی اکبرعلوی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهر ضمن تبریک فرارسیدن هفته بهزیستی و تامین اجتماعی به مسئولین و پرسنل این دو اداره […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهر در محل اداره بهزیستی مهر برگزار گردید.

در ابتدای جلسه سیدعلی اکبرعلوی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهر ضمن تبریک فرارسیدن هفته بهزیستی و تامین اجتماعی به مسئولین و پرسنل این دو اداره به نقش تاثیر گذار دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان اشاره کردند و اینکه با همکاری های سازنده و تعامل می توان یکدیگر را در رسیدن به اهداف سازمانی و خدمت به جامعه هدف کمک نمود.

علوی با اشاره به اینکه بسیاری از مسایل و مشکلات در حوزه کار و کارگری، تعاونی ها، بیمه ها، حرفه آموزی، اقشار آسیب پذیر و تامین اجتماعی در شهرستان و نیز مسایل و مشکلات دو جانبه فی مابین دستگاهها در این جلسات قابل پی گیری و حل می باشند بر حضور موثر و پر رنگ همه اعضا در جلسات تاکید نمود در ادامه این جلسه عبدالله محمدی رئیس بهزیستی و جواد مظاهری رئیس تامین اجتماعی به ارائه گزارش عملکرد اداره متبوع خود ظرف یکسال گذشته پرداختند و خواستار تعامل وهمکاری هر چه بیشتر و نزدیکتر مجموعه ادارات و نهادهای زیر نظر وزارت رفاه و کار وتامین اجتماعی با یکدیگر شدند.

در ادامه این جلسه اعضا به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در خصوص نحوه برگزاری جلسات آتی و همچنین راهکارهایی که بتوان همدیگر را در رسیدن به اهداف سازمانی کمک نمود پرداختند.

در پایان این جلسه، لوحهای تقدیر از ادارات بهزیستی و تامین اجتماعی که توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهیه شده بود اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/07/18 - 8:32


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/