در آیینی از سوی ستاد نمازجمعه و دفتر امام جمعه منطقه گله دار از خبرنگاران و اصحاب رسانه تجلیل شد. به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد گنجی امام جمعه منطقه گله دار ظهر جمعه در حاشیه آیین تجلیل از خبرنگاران با گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی اظهار داشت: خبرنگاران […]

در آیینی از سوی ستاد نمازجمعه و دفتر امام جمعه منطقه گله دار از خبرنگاران و اصحاب رسانه تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد گنجی امام جمعه منطقه گله دار ظهر جمعه در حاشیه آیین تجلیل از خبرنگاران با گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی اظهار داشت: خبرنگاران زبان گویای مردم هستند، مشکلات هر منطقه را به گوش مسئولین می رسانند و مسئولین هم باید از خبرنگاران تشکر کنند.

وی افزود: خبرنگاران مواقعی مسئولین را نقد می کنند باز هم مسئولین باید تشکر نمایند، چون نقد نردبان ترقی، توسعه و حل مشکلات است.

امام جمعه گله دار با تقدیر از همکاری خبرنگاران با ستاد نمازجمعه و دفتر امام جمعه گله دار عنوان کرد: نقد سازنده در کنار بیان نقاط قوت و فعالیت های مسئولین توسط خبرنگاران می‌توانند در رشد و اعتلای کشور موثر باشد.

حجت الاسلام شیخ محمد گنجی تأکید کرد: از طرفی هم وظیفه بسیار سنگینی امروز بر عهده اصحاب رسانه است که جا دارد از همه ی خبرنگاران تقدیر و تشکر کنیم.

وی در ادامه افزود: دفاع از ارزش ها، گسترش فرهنگ دینی، تقویت جبهه مقاومت و همچنین تقویت گسترش مسائل قرآنی، احکام دین، مبارزه با جبهه استکبار این ها وظایف خبرنگار است.

وی گفت: خبرنگار نباید حزبی و جناحی باشد، خبرنگار باید در هر منطقه ای که مسائلی نیاز جامعه است به گوش مسئولین برساند و خطاهای مسئولین را یادآور شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/08/09 - 17:51


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/