خبرنگار: سیدعلی موسوی پور معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار از موفقیت چشمگیر دانش آموزان منطقه اسیر و گله دار در کنکور سراسری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار از موفقیت چشمگیر دانش آموزان گله داری و اسیری در کنکور سراسری […]

خبرنگار: سیدعلی موسوی پور

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار از موفقیت چشمگیر دانش آموزان منطقه اسیر و گله دار در کنکور سراسری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار از موفقیت چشمگیر دانش آموزان گله داری و اسیری در کنکور سراسری خبر داد.

حسن ابراهیمی معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش گله دار اظهار داشت: خوشبختانه امسال نیز دانش آموزان این منطقه در کنکور سراسری خوش درخشیدند و ۸۵ درصد از کنکوری ها در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور راه یافتند که این موفقیت در چند سال اخیر بی سابقه می باشد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته با اجرای طرح تحول آموزشی و نیز به کارگیری شیوه های نوین آموزش و همچنین استفاده از کادر آموزشی مناسب در مدارس بویژه دبیرستانها و هنرستانها شاهد رشد و ارتقاء سطح آموزش و به طبع آن افزایش آمار قبولی ها در مراکز آموزش عالی کشور بودیم و امسال نیز به یاری خداوند بزرگ این طرحها ادامه خواهد داشت تا با اجرای طرح تحول و نیز زحمات بی دریغ مدیران و دبیران زحمت کش شاهد موفقیت بیش از پیش دانش آموزان در کسب رتبه های خوب باشیم.

معاون آموزشی آموزش و پرورش گله دار با بیان اینکه فعالیت در آموزش و پرورش فعالیتی حرفه ای است بیان کرد که با برنامه ریزی های خوب انجام شده و همراهی مدیران محترم و دبیران زحمت کش شاهد پیشرفت قابل توجه آموزش و پرورش در شاخص های مختلف مورد ارزیابی هستیم

ابراهیمی با مقایسه رتبه های دو سال اخیر به خبرنگار ما گفت: خوشبختانه امسال دانش آموزان منطقه در کسب رتبه های سه رقمی و چهار رقمی رشد قابل توجهی داشته اند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: تعدادی از همکاران فرهنگی نیز در آزمونهای دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی دانشگاهها خوش درخشیده اند که از جمله این رشته ها می توان به رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دکترای ریاضی، زیست شناسی و… اشاره کرد.

ابراهیمی این موفقیت را به همه آموزگاران پرتلاش که پایه های موفقیت این دانش آموزان را پایه ریزی کردند و همه مدیران، مشاوران و دبیران و دست اندر کاران حوزه تعلیم و تربیت اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار تبریک گفت و از خلق این موفقیت تشکر کرد.

تاریخ انتشار مطلب:2019/09/19 - 16:59


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/