عکاس: سحر خردمندیان به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم با حضور سردار غلامی معاون هماهنگ کننده بسیج، مسئولین محلی و شهرستانی، ائمه جمعه و جماعات بخش های گله دار و اسیر و اقشار مردم در سالن این واحد تولیدی برگزار شد. حجت الاسلام فروتن مدیرعامل گروه صنعتی بُنتو ضمن تقدیر و تشکر از […]

عکاس: سحر خردمندیان

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم با حضور سردار غلامی معاون هماهنگ کننده بسیج، مسئولین محلی و شهرستانی، ائمه جمعه و جماعات بخش های گله دار و اسیر و اقشار مردم در سالن این واحد تولیدی برگزار شد.

حجت الاسلام فروتن مدیرعامل گروه صنعتی بُنتو ضمن تقدیر و تشکر از کلیه اداره های شهرستان و مسئولین نکاتی در مورد فرآورده های این شرکت بیان کردند.

موسوی فرماندار شهرستان مُهر نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطر شهداء بالاخص امام شهدا گزارشی در خصوص شهرستان مُهر و ظرفیت های این منطقه بیان کردند.

شایان ذکر است این پروژه با متراژ 10هزار متر مربع و با هزینه ای 6میلیارد ریال سرمایه گذاری ثابت و 10میلیارد ریال سرمایه در گردش افتتاح شد. گام اول ساخت و ساز این واحد تولیدی نیز در سال 1396 بوده است.

سردار غلامی معاون هماهنگ کننده بسیج، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد؛ صرفا گرامیداشت یاد خاطره شهدا نیست، باید در این ایام درس ها و اهمیت و اهداف دفاع مقدس را به نسل های جوان منتقل کنیم.

همانطور که امام حسین(ع) و ائمه را الگو قرار میدهیم باید تفکر شهدا و راه شهدا را هم ادامه بدهیم و از مکتب شهید و شهادت درس بگیریم.

در زمینه دفاعی و قدرت امروز کشور به جای رسیده که در عالم بی نظیر است و این مدیون ملت و به پشتوانه رهبری است.

در پایان این مراسم پایگاه مقاومت بسیج کارگری شهید حججی در این واحد تولیدی افتتاح شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/09/27 - 15:19


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/