عکاس: سحر خردمندیان خبرنگار: عباس دوکارد به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم با حضور سرهنگ رضایی فرمانده سپاه شهرستان مُهر، ائمه جمعه و جماعات شهرستانی و محلی، مسئولین ادارات شهرستان مُهر و بخش گله دار و اقشار مردم در روستای چاه محمدحاجی برگزار شد. ابتدا حسن احمدی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج وحدت چاه […]

عکاس: سحر خردمندیان
خبرنگار: عباس دوکارد

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم با حضور سرهنگ رضایی فرمانده سپاه شهرستان مُهر، ائمه جمعه و جماعات شهرستانی و محلی، مسئولین ادارات شهرستان مُهر و بخش گله دار و اقشار مردم در روستای چاه محمدحاجی برگزار شد.

ابتدا حسن احمدی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج وحدت چاه محمد حاجی ضمن خیرمقدم و گزارشاتی از فعالیت این پایگاه ارائه دادند.

در ادامه شیخ مصطفی نوری امام جمعه اهل سنت شهر گله دار نیز خاطر نشان کرد؛ شهدا قبل از اینکه مرگ ظاهری آنها در جبهه های حق علیه باطل ببینیم آنها قبلا سالکان درگاه عشق معبود بودن یعنی مقتول معشوقشان رب العالمین بودند، مرگ و شهادت فیزیکی آنها مهر تائیدی بر مردن و شهادت معنوی آنهاست.

ایشان بیان داشتند؛ که داعش از روز اول رفتنی بود ولی اندیشه داعشی باقی ماند و این است که ما در کنار همدیگر در یک صف در مقابل این دشمن قرار خواهیم گرفت و از حوزه دین و اسلام و آزادی و حفظ شرافت انسانی دفاع خواهیم کرد.

در پایان سرهنگ رضایی سخنانی در مورد شهید و شهادت بیان کردند.

سرهنگ رضایی اظهار داشت؛ بخاطر وجود مشترکات بین اهل تسنن و تشیع امروزه شاهد وحدت بیشتر در منطقه هستیم و خواهیم بود.

با وجود داشتن شهدای گرانقدر آیا رواست که نام شهید را از تابلوها و کوچها برداریم؟ این کار جز ظلم و جفا به ارزش ها و اعتقادها و باورهای مردم چیزی دیگر در پی ندارد.

این عضو شورای تامین شهرستان مُهر اظهار داشت؛ باید با دیدگانی باز و با بصیرت هرچه تمام تر مواظب باشیم که خناسان داخلی و خارجی نتوانند به ارزش ها و اعتقادات این ملت ناخنک بزنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/09/28 - 7:03


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/