خبرنگار: سیدعلی موسوی پور به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ در راستای راه اندازی و فعالسازی (cb)سی بی محیط های کار (نظامی و صنعتی) و محیط های آموزشی در مورخه شنبه 6 مهرماه 1398 نشستی با حضور مدیران و کارشناسانی از فرمانداری، اداره آموزش و پرورش مُهر و گله دار، فرماندهی انتظامی، پالایشگاه گاز پارسیان […]

خبرنگار: سیدعلی موسوی پور

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ در راستای راه اندازی و فعالسازی (cb)سی بی محیط های کار (نظامی و صنعتی) و محیط های آموزشی در مورخه شنبه 6 مهرماه 1398 نشستی با حضور مدیران و کارشناسانی از فرمانداری، اداره آموزش و پرورش مُهر و گله دار، فرماندهی انتظامی، پالایشگاه گاز پارسیان و اداره بهزیستی شهرستان مُهر و در محل بهزیستی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه عبدالله محمدی سرپرست بهزیستی ضمن بر شمردن اهميت پیشگیری اولیه از اعتیاد به احساس مسئولیت همه ادارات و نهادهای دولتی و غیردولتی و عامه مردم نسبت به موضوع پیشگیری اولیه از اعتیاد و ضرورت تشکیل CBO (انجمن پیشگیری اجتماع محور اعتیاد) در محیط های کاری و آموزشی تاکید نمودند.

در ادامه سیدهادی موسوی کارشناس توسعه پیشگیری بهزیستی در خصوص فعالیت ها و نحوه تشکیل و راه اندازی CBO توضیحاتی ارائه نمودند.

سپس آقای فدایی دولت مسئول CBO پالایشگاه و آقای سید محمدباقر یوسف زاده مدیر روابط عمومی پالایشگاه گاز پارسیان به برنامه ها و فعالیت های صورت گرفته در حوزه پیشگیری از اعتیاد در سال جاری اشاره نمودند.

در ادامه حبیب دوستکام کارشناس اجتماعی فرمانداری بر ضرورت تسهیگری، هدایت و راهنمایی CBO ها توسط بهزیستی تاکید نمودند و سپس ابراهیم فریدون نژاد معاون پرورشی آموزش و پرورش مُهر و مرتضی کریم زاده کارشناس سلامت آموزش و پرورش مهر گزارشی از اقدامات و فعالیت های آموزش و پرورش مهر در حوزه پیشگیری از اعتیاد ارائه نمودند و همچنین آمادگی خود را جهت راه اندازی CBO آموزشی در مقطع متوسطه اعلام نمودند.

سپس سرهنگ دوم طاهری نیا رئیس پلیس پیشگیری شهرستان در خصوص اقدامات صورت گرفته و امکانات نیروی انتظامی در عرصه پیشگیری از اعتیاد مطالبی بیان نمودن و در پایان علی اکبر اندوهی کارشناس آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش گله دار ضمن بیان نقطه نظرات خود به اهمیت موضوع آموزش بعنوان مهمترین رکن اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر تاکید نمودند.
ازجمله مصوبات این جلسه ،تشکیل CBO محیط کار نظامی توسط فرماندهی انتظامی شهرستان حداکثر تا نیمه اول آبان ماه سال جاری و معرفی مسئول CBO به همراه
اعضای تیم تشکیل دهنده آن ( 5 تا 7نفر) و اعلام به اداره بهزیستی شهرستان به منظور پیگیری های بعدی و تشکیل دو گروه CBO محیط کار آموزشی توسط آموزش و پرورش مهر و گله دار حداکثر تا نیمه اول آبان ماه سال جاری در دبیرستان های حوزه آموزش و پرورش مهر و گله دار

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:2019/09/29 - 18:23


آخرین دیدگاه‌ها

    https://t.me/fallnews https://eitaa.com/fallnews https://sapp.ir/fallnews https://www.instagram.com/fallnews/