فهندژ گفت: همه ما دچار مکافات عمل خواهیم شد. فهندژ درباره سوژه فیلم می گوید: سوژه فیلم بافت زندگی روستایی و شهری که بر اثر شرایط بد اقتصادی و…که تمرکز ما روی سبک زندگی و (مکافت عمل) و به تصویر کشیدن تصادف زنجیره ای به دلیل آتش زدن باقیمانده زراعت درو شده زمین های کشاورزی […]

فهندژ گفت: همه ما دچار مکافات عمل خواهیم شد.

فهندژ درباره سوژه فیلم می گوید: سوژه فیلم بافت زندگی روستایی و شهری که بر اثر شرایط بد اقتصادی و…که تمرکز ما روی سبک زندگی و (مکافت عمل) و به تصویر کشیدن تصادف زنجیره ای به دلیل آتش زدن باقیمانده زراعت درو شده زمین های کشاورزی (فیلم در مرحله اتالوناژ قرار دارد) به زودی وارد مرحله پخش خواهد شد.

وی در ادامه افزود: مدیر تصویر برداری این پروژه وحید میرجانی با سبک جدیدی این پروژه تصویر برداری شد، وحید میرجانی بدعت‌گذار فرم جدیدی از تصویربرداری در این پروژه بود یعنی نشان دادن فضاهای اعوجاج بوسیله لنزهایی خاص که تا آن زمان کمتر در سریال‌ها دیده می‌شد.

فهندژ مطرح کرد: استاندارد نیروی کارآمد در سینما و تلویزیون داشتن توان فنی بالا و به‌روز و تعادل شخصیتی است که تمامی عوامل ما دارا بودند.

صالح خوشنودی فر تهیه کننده و نویسنده این پروژه می گوید: هر چه را دیدم به روی کاغذ آوردم واقع گرایی را نوشتم دیدم را رو به حقیقت بود و برای همین این پروژه را به امیر فهندژ سپردم یکی از اصول کارگردانی این پروژه ها حتما باید کاربلد، با تجربه و خلاق باشد و امیر فهندژ با یک کارنامه مجرب پا به این میدان گذاشته و برای تلویزیون «آتش سرد» را به شبکه آورده است.

بازیگران:
کیانوش گرامی، عزت الله رمضانی فر، اصغر حیدری، ساقی زینتی، سعیده عرب
و با هنرمندی: علی رفیعی، هلن جوکار، علی کارگر، آرمین صالحی، امیر فهندژ، ساغر زارع

پیشکسوتان شیرازی: غلامحسن لیاقت، مجتبی انفرادی

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از:

مجری طرح: اسماعیل راد
نویسنده: صالح خوشنودی فر
مشاور کارگردان: اسماعیل راد
مدیر تصویر برداری: وحید میرجانی
مدیر صدا برداری: مهدی سپندآرا
طراح گریم آقا: رحیم نداف
طراح گریم خانم: فهیمه رحمان ستایش طراح صحنه: نادر کتابفروش
طراح لباس: مریم زارعی
دستیار کارگردان: فاطمه شعاعی
برنامه ریز: مهتاب رسولی
عکاس: نگین نبی زاده
مدیر تولید: علی اصغر زارع
مدیر تدارکات:محمد صادقی

امیر فهندژ در پایان گفت: مشغول ضبط کار کوتاه جشنواره ای میباشیم به نویسندگی و تهیه کنندگی صالح خوشنودی فر که با سبک و تکنیک خاصی تصویر برداری خواهد شد.

تاریخ انتشار مطلب:2020/08/21 - 17:45


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب