در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲ نفر در فارس بر اثر بیماری کرونا جان باختند. به گزارش پایگاه خبری فال نیوز، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فارس گفت: ۱۲ استان فارسی دیگر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.دکتر عبدالرسول همتی افزود: هم اکنون ۷۸۵ بیمار مشکوک و […]

در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲ نفر در فارس بر اثر بیماری کرونا جان باختند.

ثبت ۷۴۴ جان باخته کرونایی در فارس

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فارس گفت: ۱۲ استان فارسی دیگر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
دکتر عبدالرسول همتی افزود: هم اکنون ۷۸۵ بیمار مشکوک و یا دارای علامت کروناویروس در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد، ۱۰۳ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه به سر می‌برند.
وی گفت: تاکنون ۲۴۲هزار و ۱۷۳ نمونه در آزمایشگاه‌های تشخیصی استان بررسی شده که از این تعداد، ابتلای ۴۰ هزار و ۱۸۹ نفر به کووید ۱۹ به قطعیت رسیده است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فارس افزود: مجموع آمار جانباختگان کووید ۱۹ در فارس از ابتدای شیوع تاکنون را ۷۴۴ نفر است و آمار بهبودیافتگان این بیماری در این مدت به ۳۷ هزار و ۱۶۶ نفر رسیده است.
همتی با اشاره به فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، امام حسین (ع)، از مردم خواست برای سلامت خود و دیگر عزاداران حسینی، در صورت برگزاری و یا شرکت در آیین‌های سوگواری، شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حفظ فاصله فیزیکی و شست و شوی مرتب دست‌ها را رعایت کنند.

تاریخ انتشار مطلب:2020/08/21 - 18:01


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب