شهید دکتر علی کشتکار فالی اولین مدافع سلامت شهرستان لامرد در راه خدمت به مردم و در خط مبارزه با کرونا جان خود را از دست داد. به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ دکتر علی کشتکار متولد شهر فال، پزشک عمومی و پزشک خانواده در سن ۴۸سالگی پس از ۱۴ روز مبارزه با بیماری کرونا […]

شهید دکتر علی کشتکار فالی اولین مدافع سلامت شهرستان لامرد در راه خدمت به مردم و در خط مبارزه با کرونا جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ دکتر علی کشتکار متولد شهر فال، پزشک عمومی و پزشک خانواده در سن ۴۸سالگی پس از ۱۴ روز مبارزه با بیماری کرونا عصر دیروز دعوت حق را لبیک و به یاران شهیدش پیوست.

وی از رزمندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و دارای ۲۲سال خدمت به جامعه پزشکی کشور بود.

دکتر کشتکار بعنوان رئیس پزشک قانونی شهرستان لامرد در کارنامه پزشکی خود دارای سوابقی از جمله پزشک بیمارستانهای عسلویه، مُهر و لامرد و معاونت شبکه بهداشت و درمان لامرد را دارا می باشد.

وی عمر با برکت خود را به حضور پررنگ، مخلصانه و موثر در صحنه‌های مختلف آموزشی، بهداشتی، درمانی، امور خیریه و نیکوکاری سپری کرد و تا آخرین نفس در جبهه نبرد بی امان با کرونا ویروس جنگید و از نفس نیفتاد.

عروج این پزشک محبوب و خوشنام حادثه ای بسیار سخت و جانکاه برای مردمان قدرشناس مهر و لامرد محسوب می شود.

یاد و خاطره تلاشهای صادقانه و شبانه روزی او در کنار سایر مدافعان سلامت همواره در یادها باقی خواهد ماند.

از دکتر کشتکار دو فرزند پسر و دختر به یادگار مانده است.

لازم به توضیح است پیکر پاک این شهید عزیز عصر امروز از محل بیمارستان لامرد به شهر فال منتقل و با رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی تشییع و در زادگاهش شهر فال به خاک سپرده خواهد شد.

تاریخ انتشار مطلب:2020/08/23 - 11:42


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب