به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم با حضور دکتر سیدموسی موسوی نماینده مردم شهرستان های مُهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی، سیدمحمد موسوی فرماندار شهرستان مُهر، حسن ابراهیمی رئیس آموزش و پرورش منطقه گله دار و همچنین مسئولین محلی و منطقه ای برگزار شد. حسن ابراهیمی ضمن عرض خیرمقدم و بزرگداشت هفته […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ این مراسم با حضور دکتر سیدموسی موسوی نماینده مردم شهرستان های مُهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی، سیدمحمد موسوی فرماندار شهرستان مُهر، حسن ابراهیمی رئیس آموزش و پرورش منطقه گله دار و همچنین مسئولین محلی و منطقه ای برگزار شد.

حسن ابراهیمی ضمن عرض خیرمقدم و بزرگداشت هفته دولت و تسلیت بمناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) کارهای صورت گرفته توسط دکتر حاج سید محمد احمدی استاندار سابق فارس بیان کردند.

وی بیان کرد این آموزشگاه هم با زیر بنای 550 متر مربع و 3000 متر فضا در سال 1397کلنگ زنی شد که توسط خیر و مشارکت اداره کل نوسازی مدارس تکمیل شد.

ایشان ضمن تشکر از فرمانداری شهرستان بابت اختصاص اعتبار گفتند، با توجه به گرمای هوای و بازگشایی مدارس، مدارس نوساز به وسایل سرمایشی نیاز دارد که از نماینده محترم و فرماندار درخواست پیگیری این موارد را داریم.

در ادامه سیدمحمد موسوی فرماندار شهرستان مُهر نیز ضمن تشکر از بانی خیر و بر شمردن خصوصیات منحصر به فرد خیر محترم به پروژه های که در هفته دولت افتتاح میگردد نکاتی بیان کردند.

در ادامه دکتر سیدموسی موسوی نماینده مردم شهرستان های مُهر و لامرد ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع)، و تشکر از خیرین مدرسه ساز بویژه دکتر احمدی گفتند با توجه به وضع موجود در کشور همچنان شاهد رونق و پیشرفت در سطح منطقه هستیم.

ایشان خاطر نشان کردند با توجه به بیماری کرونا همچنان از مردم عاجزانه درخواست میشود به نکات بهداشتی و پروتکل های بهداشتی عمل نمایند.

در پایان خیر مدرسه ساز دکتر احمدی که به علت مریضی در این مراسم حضور نداشتند، به صورت تلفنی با مسولین صحبت کردند.

تاریخ انتشار مطلب:2020/08/25 - 14:03


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب