حاج سید شبر امامی پیر غلام و خادم دلسوخته اهل بیت علیهم السلام اهل شهر اسیر پس از سال‌ها خادمی ائمه اطهار(ع) خاصه خدمتگزاری در هیئات عزاداری سرور وسالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در سن ۶۷ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار ارباب شتافت. به گزارش پایگاه خبری فال نیوز، حاج سید […]

حاج سید شبر امامی پیر غلام و خادم دلسوخته اهل بیت علیهم السلام اهل شهر اسیر پس از سال‌ها خادمی ائمه اطهار(ع) خاصه خدمتگزاری در هیئات عزاداری سرور وسالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در سن ۶۷ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار ارباب شتافت.

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز، حاج سید شبر امامی از بانیان و متولیان حسینیه قدیمی امامی شهر اسیر بود که پس از تحمل ماهها درد و رنج ناشی از بیماری و مقارن با ایام عزا و سوگواری محرم در یکی از بیمارستانهای شیراز به لقاء الله پیوست.

در همین رابطه، سیدعبدالرسول موسوی بخشدار اسیر طی پیامی درگذشت خادم و پیرغلام امام حسین (ع) را تسلیت گفت، متن این پیام به شرح ذیل می باشد.

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت خادم با اخلاص اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، مرحوم حاج سید شبر امامی در ایام عاشورای حسینی موجب تأسف و تأثر گردید.

آن مرحوم از چهره‌های برجسته تشکیل و برگزاری جلسات مذهبی و هیئات عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بودند که در سراسر عمر خویش به نشر و ترویج فرهنگ عاشورا اهتمام داشتند.
خدمت به عزاداران حسینی، نقش آفرینی در تعزیه، مرثیه خوانی، محتشم خوانی و خادمی حضرت اباعبدا… الحسین (ع) در حسینیه امامی از او چهره ای
ماندگار در حفظ شعائر دینی و مذهبی ساخته بود.

اینجانب این مصیبت را به پیشگاه مردم شریف، هیئات مذهبی، عزاداران و خادمین حسینی، سادات جلیل القدر شهر اسیر و به ویژه خانواده محترم آن فقید سعید تسلیت گفته، غفران واسعه الهی و علو درجات برای آن مرحوم وصبر و شکیبایی برای کلیه مصیبت دیدگان از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

بااحترام
سیدعبدالرسول موسوی
99/6/3

تاریخ انتشار مطلب:2020/08/26 - 12:21


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب