به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ در چهارمین روز هفته دولت استاندار فارس وارد شهرستان مُهر و بخش اسیر شد. بازدید کارخانه بنتو از طرح هایی بود که توسط رحیمی استاندار انجام گرفت. در این بازدید حجت الاسلام سید حسن فروتن مدیرعامل گروه صنعتی بنتو گزارشی مختصر از روند تاسیس و تامین بودجه ساخت و […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ در چهارمین روز هفته دولت استاندار فارس وارد شهرستان مُهر و بخش اسیر شد.

بازدید کارخانه بنتو از طرح هایی بود که توسط رحیمی استاندار انجام گرفت.

در این بازدید حجت الاسلام سید حسن فروتن مدیرعامل گروه صنعتی بنتو گزارشی مختصر از روند تاسیس و تامین بودجه ساخت و مشکلات پیش رو ارائه نموده و از همکاری دکتر قاسمی مدیرکل جهاد کشاورزی استان در حمایت از این مجموعه تشکر نمود، پس از آن استاندار محترم فارس به مسئولین همراه تاکید نمود که کلیه موانع و مشکلات همه واحدهای تولیدی بویژه این واحد بصورت ویژه این مواد تولیدی مرتفع و همکاری های لازم صورت گیرد.

لازم بذکر است گروه صنعتی بنتو در مهرماه ۹۸ با حضور سردار غلامی مورد بهره برداری اولیه رسیده بود و هم اکنون توسط استاندار مورد بازدید قرار گرفت و از نزدیک مشکلات این مجموعه را مورد بررسی قرار دادند.

استاندار در بدو ورود به بخش اسیر با حضور در گلزار شهدای اسیر نسبت به شهدای این شهر ادای احترام نمود، مدیر کل جهاد کشاورزی استان فارس، فرماندار مُهر و برخی روسای ادارات شهرستان مُهر و همچنین مسئولین محلی، استاندار را در این سفر همراهی می نمودند.

تاریخ انتشار مطلب:2020/08/26 - 12:47


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب