بهره برداری و آغاز ساخت بیش از ۴۰ طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان مُهر و در چهارمین روز از گرامیداشت هفته دولت، آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ استاندار فارس امروز در چهارمین روز از گرامیداشت هفته دولت علاوه بر افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح عمرانی و اقتصادی از برخی طرح‌های […]

بهره برداری و آغاز ساخت بیش از ۴۰ طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان مُهر و در چهارمین روز از گرامیداشت هفته دولت، آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ استاندار فارس امروز در چهارمین روز از گرامیداشت هفته دولت علاوه بر افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح عمرانی و اقتصادی از برخی طرح‌های مهم شهرستان مهر نیز بازدید کند.
فرماندارمُهر گفت:در هفته دولت امسال بیش از ۴۰ طرح عمرانی و اقتصادی در بخش‌های مختلف در این شهرستان مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز خواهد شد.
سید محمد موسوی اعتبار هزینه شده و یا پیش بینی شده برای طرح‌های عمرانی و اقتصادی در شهرستان مهر را افزون بر ۷۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد.

وی افزود:این طرح‌ها شامل بهره برداری از بزرگترین کارخانه تولید لوازم خانگی جنوب کشور، افتتاح واحد مرغداری ۳۰ هزار قطعه‌ای، مرکز جامع سلامت مهر و بهره برداری از ۲۱ کیلومتر خط انتقال برق به منطقه دارالمیزان عنوان کرد.
موسوی همچنین گفت: عملیات اجرایی پروژه کمربند سبز حدفاصل شهر مهر تا پالایشگاه پارسیان (با مشارکت منابع طبیعی و پالایشگاه پارسیان) و همچنین فاز جدید طرح‌های تغذیه مصنوعی رودخانه شور مهران نیز با حضور استاندار فارس آغاز خواهد شد.
فرماندار مهر گفت: استاندار فارس از برخی طرح‌های مهم عمرانی و اقتصادی شهرستان از جمله فاز‌های تکمیلی کارخانه تولید فرآورده‌های خرما (بُنتو) نیز بازدید خواهد کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این طرح‌ها قرار می‌گیرد.

/خبرگزاری صدا و سیمای فارس

تاریخ انتشار مطلب:2020/08/26 - 14:52


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب