جشن فجر انقلاب با حضور مسئولین محلی و اولیاء کودکان در مهدکودک الفبای زندگی کارون برگزار شد. خبرنگار: سیدعلی موسوی پور به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ رئیس اداره بهزیستی شهرستان ‌مُهر در این جشن با گرامیداشت دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، از حضور خانواده ها و اولیاءدر جمع نونهالان روستای کارون تقدیر […]

جشن فجر انقلاب با حضور مسئولین محلی و اولیاء کودکان در مهدکودک الفبای زندگی کارون برگزار شد.

خبرنگار: سیدعلی موسوی پور

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ رئیس اداره بهزیستی شهرستان ‌مُهر در این جشن با گرامیداشت دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، از حضور خانواده ها و اولیاءدر جمع نونهالان روستای کارون تقدیر و تشکر کرد.

محمدی با بیان اینکه سالگرد انقلاب هر ساله باید به نحو شایسته و با شکوه تر از قبل به منظور بیان و نمایش دستاوردها و برکات انقلاب به نسل امروز برگزار شود، گفت: آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با گذشته و مبارزات دوران انقلاب اندک است لذا با برپایی شایسته سالگرد انقلاب، می توان گوشه ای از دستاوردها و برکات این نظام را به نسل جدید منتقل نمود.

عبدالله محمدی در ادامه با اشاره به حمایت های ویژه سازمان بهزیستی از مهد و پیش دبستانی های زیر نظر این سازمان، گفت: در سطح شهرستان مهر در مجموع ٢٦ مهد با ٥٠مربی داریم.

وی افزود: نونهالان در مهدهای تحت حمایت بهزیستی روزانه یک وعده غذای گرم سهمیه دارند و از طریق طرح منافع عالیه بخشی از شهریه کودکان خانواده های نیازمند و مستمند
تعیین و تامین میگردد.

در این مراسم برنامه های جذاب و دیدنی شامل شعر و سرود کودکان، ‌دکلمه، ‌اجرای نمایش و نیز برگزاری نمایشگاه نقاشی،‌ عکس،‌
کاردستی و صنایع دستی نوآموزان به معرض دید شرکت کنندگان قرار گرفت.

تاریخ انتشار مطلب:2020/02/10 - 14:52


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب