به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ جلسه تودیع و معارفه ایمان خورشیدی به عنوان تهیه کننده رسمی سازمان صدا و سیما و رسانه ملی در تاریخ دوازدهم تیرماه ۱۳۹۹ در تهران و در شبکه شما با حضور رئیس انجمن بازیگران ایران کیانوش گرامی و رئیس شبکه شما دکتر کاویانی برگزار شد. گروه فیلمسازی ایمان فیلم […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ جلسه تودیع و معارفه ایمان خورشیدی به عنوان تهیه کننده رسمی سازمان صدا و سیما و رسانه ملی در تاریخ دوازدهم تیرماه ۱۳۹۹ در تهران و در شبکه شما با حضور رئیس انجمن بازیگران ایران کیانوش گرامی و رئیس شبکه شما دکتر کاویانی برگزار شد.

گروه فیلمسازی ایمان فیلم که در سال ۱۳۹۹ با ۴ سریال ، خورشید وطن جهش تولید آیتم کوچه بغلی و آموزشگاه قلی و بکتاش برای شبکه شما سریال تولید میکنند ، به عنوان فعال ترین گروه فیلم سازی ایران در سال ۱۳۹۹ معرفی و شناخته شد. همچنین تهیه کنندگان این گروه با تولید ۶۳ قسمت از سریال به عنوان پرکارترین تهیه‌کنندگان و ایمان خورشیدی نیز به عنوان جوان ترین تهیه کننده و پرکارترین تهیه‌کننده شناخته شد.بر اساس این ثبت ایمان خورشیدی و فاطیما علی کردی به عنوان تهیه کنندگان لیدر و ارشد و امید رضا خورشیدی به عنوان جانشین تهیه و دکتر حامد پور غلام و دکتر بهداد جعفری به عنوان دستیاران تهیه ثبت ملی و رسمی شدند .
شایان ذکر است ایمان خورشیدی ، فاطیما علی کردی ، امید رضا خورشیدی ، حامد پور غلام، بهداد جفرسته از گروه و کادر تهیه و تولید باشگاه فیلمسازی و مدلینگ هنرمندان ایمان فیلم تنها تهیه‌کنندگان رسمی سازمان صدا و سیما در رسانه ملی هستند که از استان فارس ثبت شده‌اند و فعال هستند .
گروه فیلم سازی ایمان فیلم با ۶۳ قسمت از ۴ سریال در سال ۱۳۹۴ فقط در استان فارس فعالیت خواهند نمود.

ایمان خورشیدی که به عنوان نماینده این تهیه کنندگان در شبکه ملی حضور یافت افزود : باشگاه فیلم سازی ایمان فیلم با ۲۰ شاخه اصلی در سرتاسر ایران و ۷۰ شاخه فرعی در حال تهیه و تولید آثار هنریست و انشالله این روند روز به روز قوی تر و مستحکم تر خواهد شد .

تاریخ انتشار مطلب:2020/06/06 - 1:38


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب