شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی فارس عصر دیروز گشایش یافت . به گزارش پایگاه خبری فال نیوز، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی استان فارس با حضور ۷۰ شرکت از کشور و نمایندگان محصولاتی از کشور‌های خارجی در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس شروع به کار کرد. سید محمود موسوی […]

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی فارس عصر دیروز گشایش یافت .

آغاز به کار نمایشگاه‌های بین المللی فارس با نمایشگاه کشاورزی

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی استان فارس با حضور ۷۰ شرکت از کشور و نمایندگان محصولاتی از کشور‌های خارجی در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس شروع به کار کرد.


سید محمود موسوی افزود: امسال نمایشگاه کشاورزی استان فارس به عنوان یکی از نمایشگاه‌های برتر حوزه صنایع کشاورزی کشور، در مساحتی بیش از ۹ هزار مترمربع در چهار سالن بهار، سرو، نرگس و ملاصدرا و فضای باز نمایشگاهی برگزار می‌شود.


وی گفت: زمینه فعالیت مشارکت کنندگان تولید و عرضه انواع ماشین آلات حوزه کشاورزی، کود، سم، بذر و تجهیزات آبیاری است که از سراسر نقاط کشور از جمله استان‌های فارس، تهران، اصفهان، قزوین، یزد، خراسان رضوی، مرکزی، بوشهر، قم، اردبیل، گلستان، سمنان وکردستان و نمایندگان محصولاتی از کشور‌های اسپانیا، ترکیه، چین، لهستان، هند و عمان در این نمایشگاه حضور دارند.


موسوی گفت: با تعاملات با استانداری فارس، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، نمایشگاه‌های بین المللی فارس به عنوان نخستین مرکز نمایشگاهی کشور با دریافت دستورالعمل‌های نمایشگاهی و بهداشتی، مراقبتی، در محیط کاملا ضد عفونی شده و مراقبت شده و با عرضه امکانات بهداشت فردی و جمعی و حفظ فاصله‌های اجتماعی، رعایت کامل دستور العمل‌های بهداشتی در غرفه بندی و رفت و آمد‌ها بازگشایی می‌شود.


وی افزود: مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس افزود: موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی استان فارس و همچنین فراوانی محصولات و فعالیت‌های کشاورزی در استان، توانمندی‌های گسترده و امکانات بالقوه و بالفعلی را ایجاد کرده است که با توجه بیشتر مسئولان، تولید کنندگان و فعالان این بخش می‌توان با استفاده از این توانمندی‌ها گردش بهتر چرخه‌ی اقتصادی استان و جهش تولیدات داخلی را رقم زد.


استفاده از ماسک و دستکش و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای بازدید از سالن‌ها الزامی است.


علاقه مندان، متخصصان و فعالان حوزه صنعت کشاورزی می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه، تا روز جمعه مورخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ به محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس مراجعه کنند.

تاریخ انتشار مطلب:2020/06/10 - 10:51


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب