به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ پس از زلزله ۵.۷ ریشتری که دیشب شهرستان‌های جنوب فارس را لرزاند، معاون بهره برداری شرکت گاز فارس از اتصال تمام انشعابات گاز در مناطق زلزله زده خبر داد. حسین پور افزود: با بررسی‌های انجام شده، شبکه گاز استان در وضعیت پایداری قرار دارد و هیچ گزارشی درمورد آسیب […]

به گزارش پایگاه خبری فال نیوز؛ پس از زلزله ۵.۷ ریشتری که دیشب شهرستان‌های جنوب فارس را لرزاند، معاون بهره برداری شرکت گاز فارس از اتصال تمام انشعابات گاز در مناطق زلزله زده خبر داد.


حسین پور افزود: با بررسی‌های انجام شده، شبکه گاز استان در وضعیت پایداری قرار دارد و هیچ گزارشی درمورد آسیب احتمالی به این شبکه دریافت نشده است.


وی افزود:در حال حاضر جریان گاز در سراسر استان به طور کامل برقرار است و تیم‌های پیشرو، تعمیراتی، گروه‌های نشت یاب و گازبان‌ها به مناطق زلزله زده در شهرستان‌های لارستان و خنج پس از زلزله و انجام اقدامات ایمنی و تدابیر پیشگیرانه پس از وقوع زمین لرزه و بررسی میدانی در روستا‌های نزدیک کانون زلزله توسط واحد‌های عملیات، تعمیرات و نیز ایمنی و محیط زیست (HSE) این شرکت انجام شده است.


کارگر رئیس اداره گاز شهرستان خنج نیز گفت: خوشبختانه زمین لرزه دیشب به هیچکدام از تأسیسات گازی شهرستان آسیب نزده است و هم اکنون روند گازرسانی به صورت عادی جریان دارد و تنها گاز یک واحد مسکونی که با خطر ریزش دیوار مواجه بود، با هدف افزایش ایمنی و جلوگیری از خطرات احتمالی، قطع شده است.


دو زمین لرزه به بزرگی ۵.۷ و ۵.۱ بیرم و خنج را لرزاند

تاریخ انتشار مطلب:2020/06/10 - 19:47


 

 

 

 

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب